Dla zwiedzających

.

Godziny otwarcia Targów dla zwiedzających:

piątek - 10:00 - 17:00

sobota - 8:00 - 17:00

niedziela - 10:00 - 17:00

Ruch pieszy: Bramy ul. Akademii Umiejętności 1 oraz ul. Lipnicka 36

Ruch samochodowy: Brama ul. Akademii Umiejętności 1

Wstęp na Targi: 2 zł (dzieci do lat 7 bezpłatnie)

Parking na terenie Targów: bezpłatny

Dojazd z centrum autobusami 13 lub 35 - wysiąść należy na przystanku "Lipnicka Akademii Umiejętności"

PIĄTEK - wstęp bezpłatny dla uczniów

gimnazjów (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej)

LISTA WYSTAWCÓW:

A1 - Ogrodnictwo Aleksandra i Janusz Hoffman CZECHOWICE-DZIEDZICE

A2 - Szoblik Ogrodnictwo Anna Szoblik IŁOWNICA

A3 - Szkółka Krzewów Ozdobnych Małgorzata Białomazur BIELSKO-BIAŁA

A4 - "Bylinowy Ogród" Urszula Dyrek CHEŁMIEC

A5 - Gospodarstwo Ogrodnicze Bogusław Dudek ZAGÓRNIK

A6 - Ogrodnictwo Adam Tymon IŁOWNICA      

A7 - Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych Józef Kopeć BESTWINA

A8 - Świat Słodyczy KATOWICE

A9 - Gardenja CZECHOWICE-DZIEDZICE    

A10 - GardeMi Agnieszka Raczkiewicz BIELSKO-BIAŁA

A11 - FHU Nowicki Bartłomiej KRAKÓW

A12 - Aktiv KRAKÓW

A13 - Wiesław Wiszenko BIAŁYSTOK

A14 - - Delis V Artur Ferenc ZABRZE

 

B15 - Szkółka Krzewów Ozdobnych Tomasz Konior BIELSKO-BIAŁA      

B16- BRUK-BET o. BIELSKO-BIAŁA

B17 - Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. OŻARÓW MAZOWIECKI

B18 - NEL-BET KOZY

B19 - RENOVA Wojciech Orawiec BIELSKO-BIAŁA

B20 - Gospodarstwo Ogrodnicze Antonii Wolny RADZIECHOWY

B21 - Jan Matera "JAMAR" JASIENICA

B22 - Firma Handlowo Usługowa Adrian Tyrkalski SŁOMNIKI

B23 - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Krzysztof Kubiczek PISARZOWICE

B24 - Delis Artur Ferenc ZABRZE

B25 - Kociołkowanie.pl SULEJÓWEK

B26 - Glosterek Monika Czernek BIERNA

B27 - "Granna" Grażyna, Dariusz Ćwik Sp. J. BIELSKO-BIAŁA

B28 - FHU J. Jolanta Tetlak ŻARKI LETNISKO

B29 - "Shamasa" Łomozik Magdalena SKOCZÓW

B30 - Delis II Artur Ferenc ZABRZE

B31 -Grzelec Piotr KRAKÓW

B 32 - Wiejska Chata Piotr Łapiński IGNATKI-OSIEDLE

B33 - Produkty Regionalne PODHALE

B34 - Produkty Regionalne LITWA

B35 - Strefa doniczek JAWORZE

B36 - Firma usługowa "Renko" Renata Dudziak KOZY

B37 - Ogrodnictwo Magdalena Kordos KOZY

B38 - Szkółka Krzewów Ozdobnych Sylwester Tomszak CZECHOWICE-DZIEDZICE

B39 - Gospodarstwo Zioła Przyprawowe LWÓWEK ŚLĄSKI

B40 - P.P.H.U. "Evita" Mieczysława - Ewa Woźniak SOSNOWIEC

B41 - ODR w Częstochowie oddział Bielsko-Biała BIELSKO-BIAŁA

B42 - Rada Rodziców Zespół Szkół Ogrodniczych BIELSKO-BIAŁA

B43 - Zespół Szkół Ogrodniczych - Warsztaty Szkolne BIELSKO-BIAŁA

B44 - Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Fabia Marek i Szymon BIELSKO-BIAŁA

 

C45 - Delis III Artur Ferenc ZABRZE

C46 - Fructus Fraternitatis Lipnicensis KRAKÓW

C47 - Pro-Weliness KATOWICE

C48 - Gospodarstwo Ogrodnicze Elżbieta Malarz KOZY

C49 - Kwalifikowana Szkółka Bożena i Andrzej Krupińscy KOCMYRZÓW

C50 - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Justyna i Jan Piekiełko SUŁKOWICE

C51 - Gospodarstwo Rolne Faraniec Adam SKAWA

C52 - Delis IV Artur Ferenc ZABRZE

D53 - Gastronomia

D54 - Auto-Gazda BIELSKO-BIAŁA

D55 - Wystawa sprzętu ZSO

D56 - Wystawa Zwierząt



HARMONOGRAM TARGÓW

28 kwietnia (piątek) 10:00 - 17:00

09:00 - 16:00 - prezentacja szkoły i jej osiągnięć dla gimnazjalistów

12:00 - oficjalne otwarcie Targów oraz sezonu grillowania i kociołkowania na Podbeskidziu

12:30 - pokaz układania nawierzchni z bruku oraz kamienia

13:30 - nauka sczepienia i okulizacji roślin

14:00 - pokaz pielęgnacji zwierząt

14:30 - pokaz tresury psów - KYNO

Cały dzień - studio polowe Radia Bielsko

29 kwietnia (sobota) 8:00 - 17:00

8:30 - prelekcja „Niedoceniane znaczenie tradycyjnych sadów przydomowych” - ŚODR o BB

9:00  - Konkurs kulinarny "Wiosenne danie z kociołka"

9:15 - Jak stosować probiotyki w ogrodnictwie

9:30 - 10:30 - Budki lęgowe dla ptaków naszych ogrodów - Jarosław Kasprzyk

10:00 - Pokaz pielęgnacji dużych drzew metodą alpinistyczną

10:40, 14:00 - pokazy florystyczne - "Florystyczne topiary"

11:00 - Wykład: Zwiększenie owocowania drzew dzięki dzikim pszczołom ogrodowym - dr Jacek Proszyk - sad szkolny

12:00, 15:00 - pokaz cięcia i formowania drzew i krzewów owocowych - sad szkolny

12:30 - pokaz układania nawierzchni z bruku oraz kamienia

13:30 - nauka szczepienia i okulizacji roślin

15:30 - pokaz tresury psów - KYNO

30 kwietnia (niedziela) 10:00 - 17:00

11:00, 14:00 - zwiedzanie z przewodnikiem ogrodów pokazowych, Szkolnego Parku Dendrologicznego oraz produkcji na warsztatach szkolnych

12:00 - Pokaz formowania drzew i krzewów ozdobnych